Черкащина презентує

Черкащина гідно продемонструвала свій туристичний та економічний потенціал на 5-ій всеукраїнській виставці «Барвиста Україна». Виставковий захід приурочений до 18-ої річниці Незалежності України та покликаний продемонструвати досягнення регіонів у різних галузях. «Барвиста Україна» щороку пропонує відвідувачам кращі науково-технічні розробки та конкурентоспроможну продукцію за цінами виробника. Цьогорічний ярмарок – не виняток.

Марина Лук’яненко, кореспондент: «Учасниками 5-ої всеукраїнської виставки-ярмарку 2009 стали 18 областей країни. Представлена серед них і Черкащина. Вхід до черкаської експозиції вінчає вже традиційна для черкаського регіону золота підкова».
Цьогоріч черкаська експозиція налічує 11 учасників. Туристичний потенціал регіону презентували історико-культурні заповідники «Трипільська культура» та «Чигирин». Останній досить широко представили на виставці вироби чигиринського гончара Євгена Поступайла.
Віктор Лазоренко, заступник директора Національного історико-культурного заповідника «Чигирин»: «Він спромігся відтворити нашу національну чигиринську і головківську кераміку, візерунки та матеріали. У відвідувачів мову відбирає, хочуть купити, але поки що на продаж ми нічого не робимо».
Натомість економічний потенціал Черкащини демонстрували ресторани, заводи та фабрики. Готельно-ресторанний комплекс

нарікала на пильну увагу відвідувачів.
Анна Мукомела, адміністратор готельно-ресторанного комплексу «Апельсин»: «Нас обрали в дванадцяту найкращих підприємств області, щоб ми тут, на виставці, представили свою роботу. Звичайно, це для нас досить почесно».
Хутрова фабрика «Ант» представила на «Барвистій Україні» вибіркову колекцію хутряних виробів «Зима 2009-2010».
Лідія Рубан, директор хутрової фабрики «Ант»: «Яка ж жінка пройде повз хутро, кожному хочеться подивитися, пощупати і, звісно, приміряти виріб».
Експонували свої товари на виставці і такі підприємства Черкащини, як завод «Техно», «Черкасихліб», «Національна горілчана компанія», «Агропром-ресурси». Для них участь у «Барвистій Україні», за словами губернатора Черкащини, – це всеукраїнське визнання.
Олександр Черевко, голова облдержадміністрації: «По цих виставках можна зробити висновок, що на Черкащині виробляєють чимало продукції, яка нині не тільки у нашому регіоні користується попитом. Хотілося б, щоб із боку держави була підтримка бізнесу, буде підтримка – буде і розвиток».
Сусіди черкащан по експоцентру – херсонці та кияни – представили на виставці те, чим найбільше пишаються. Херсонський заповідник «Асканія Нова» та Київський авіаційний науково-технічний комплекс.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net