Черкащина має талант!

Черкащина має талант! Телеканал «ВІККА» розпочинає новий цикл сюжетів про творчих черкащан. Якщо вам є що показати – телефонуйте 35-31-64. Перший герой циклу – художник-аматор Артем Слабінський. Технік за освітою та рекламіст у житті, чоловік самостійно освоює ази художньої творчості та шокує друзів та критиків самобутністю та оригінальністю нових мистецьких ідей та рішень. Артем запевняє: стати художником може кожен і в будь-якому віці. А найголовніше, що це хобі заспокоює людину у критичні ситуації та надихає на нові звершення у житті.

Артем Слабінський, художник-аматор: «Починалося усе з цієї чашки. Хотілося давно помалювати. Але не було фарб. Зайшов я на Андріївський спуск, купив фарби, потім що побачив – те і намалював».
І так вже півтора року із пензлем у руках. На одну роботу у художника-аматора йде від трьох годин. Може творити і цілу ніч. Найулюбленіші теми – природа. Артем дуже полюбляє позитив. І старанно відтворює його на полотні. У поганому настрої за пензля навіть не береться. Критики у шоці.
Артем Слабінський, художник-аматор: «У мене є знайомий художник, я йому показав усе, кажу – хочу повчитися. Він каже: в жодному разі, так втратиться самобутність. Це хобі для душі!».
Про професію художника Артем ніколи не мріяв. Тож, побачивши його роботи, друзі довго не могли повірити у їх авторство.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net