Черкащина готова до другого туру виборів

Черкащина готова до другого туру виборів. Принаймні в цьому обласні чиновники запевнили громадськість. Склад окружних комісій затверджений, правоохоронні органи розробили план дій, а транспортники запасаються пальним. Для Черкащини другий тур виборів «обійдеться» в понад 17 мільйонів гривень. Більше про «виборчу» готовність регіону – у сюжеті Юлії Кропиви.

Правоохоронні органи готові нести службу в посиленому режимі. Головний міліціонер області Микола Лушпієнко виведе до 2 тисяч працівників особового складу на вулиці. Охороняти громадський порядок. Микола Лушпієнко переконаний : його людям буде що робити. Досвід першого туру показує – порушення неминучі.
Під час першого туру виборів черкаська прокуратура отримувала звернення громадян. Вони повідомляли про порушення конституційних прав на виборах. Та чиновники бояться не лише порушень. Чимало клопотів додає погода. Тому і комунальникам, і транспортникам, і еменесникам спокою не буде. Начальники цих управлінь переконують: вони готові запобігати та ліквідовувати будь-які негаразди. Утім, в умовах «казначейської блокади» доводиться лише сподіватися, що погодних сюрпризів не буде.

Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут