Черкащанки потерпають від насилля в родині та потребують юридичної допомоги (ВІДЕО)

Два проекти – один напрямок. Молодіжні громадські організації Черкащини розповіли про свої "жіночі" програми. Здебільшого, черкащанки потерпають від насилля в родині та потребують юридичної допомоги. За рік майже 200 жінок у потребі проконсультувались у психолога. Ще понад 400 звернулись до юристок. Радіють у "Молодій Черкащині" і позитивним зрушенням у медичній галузі. Для міських пологових будинків цьогоріч бюджетним коштом придбали гінекологічні крісла для жінок з інвалідністю.

Анна Харченко, керівниця проекту: "Це означає комфорт жінки під час проходження обстеження. Коли не потрібна ніяка додаткова допомога. Найбільша перепона на шляху до обстеження була в тому, що не було зрозуміло, кого жінка мала попросити про таку інтимну річ – хто мав її допомогти пересісти в це крісло".

Тетяна Кавальчук, юристка: "Ми довго шукали можливість, щоб була одночасно і юридична, і психологічна допомога надавалась. Тому що ми зіткнулись з такою проблемою, коли приходить жінка за юридичною допомогою, а вона справді знаходиться в складних життєвих обставинах, то психологічний стан їй не дозволяє застосувати ті інструменти, які радить юрист".

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x