Черкащанка судитиметься через крадіжку світлини (ВІДЕО)

Із соціальних мереж – на банер. Черкащанка хоче судитися через власне фото. Те розмістили без її відома. Світлина дівчини рекламує послуги салону краси аж у Трускавці. Черкащанку на фото впізнали знайомі. Про непрохану популярність – Ірина Головка.

Ірина Журавльова, жителька м. Черкаси: "Це фото було зроблене шість років тому. І тиждень тому моя знайома побачила його в центрі Трускавця на банері".

Черкащанка Ірина тепер милується і студійною світлиною, і банерною. Фото дівчини рекламує майстерність трускавецьких перукарів. Хоча Ірина говорить: то зачіска черкаського майстра. Салон краси поцупив світлину білявки в інтернеті.

Ірина Журавльова, жителька м. Черкаси: "Чесно, дуже приємно, що, якщо вони навіть по місту Черкаси дивилися із кількасот тисяч осіб обрали саме моє фото. Мені звісно дуже приємно. Образливо те, що не спитали. Це добре, що дуже гарна світлина. Могли б використовувати в інших ракурсах".

У цій ситуації, говорить юрист Микола Кудрявцев, Ірині ще пощастило. Бо почасти цуплять чужі світлини з принизливою метою. Позиватися за використання фото можна. Та це лише теоретично. На практиці, переконує, таких справ – на пальцях перерахувати.

Микола Кудрявцев, юрист: "Що стосується права, то воно було порушене, на мою думку. Я б радив би у такому випадку звернутися на пряму до особи, яка розмістила, або виготовила цю рекламу із вимогою прибрати зображення і не використовувати у подальшому для реклами".

Поки такий шлях обрала й Ірина. Та, якщо трускавецькі рекламщики не одумаються, черкащанка позиватися до суду буде.

Ірина Журавльова, жителька м. Черкаси: "Хочу перевірити чи працює у нас в країна законодавство, а гроші на тому заробляти не маю бажання".

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net