Черкащани приміряли ярмо!

Черкащани добровільно одягли ярмо на шию… під час мітингу-протесту. Городяни обурені стрімким підвищенням цін на комунальні тарифи та послуги. Мітингувальники впевненні: вже скоро це ярмо приміряють і решта українців. Адже збільшення на 50% ціни на газ, впевнені протестувальники, неодмінно призведе і до підняття тарифів на житлово-комунальні послуги, розкручування інфляції та росту цін на продукти харчування. Далі – Євгенія Гнєушева.

Ярмо на шиї цих двох дідусів – таки справжнє. Старше покоління приміряє новий аксесуар і одразу бідкається: він зручний, але важкий.
Дідусь: «Зручно тягнути цього плуга. Це все ще тільки попереду, ще вся Україна буде з цим ярмом. Як сказано: не розчаровуюся в Україні, не було єдності в нас. Це головна провина. Тому ярмо на довгий час».
Молодь у ярмо не поспішає. Старші учасники зібрання продовжують приміряння. Приготували мітингувальники цього дня подарунок і для влади. Це – святкововбрана труба.
Леонід Даценко, голова обласної організації УНП: «Труба, яка мала нам дешевий газ давати з Росії. Також кульки з газом люди будуть випускати».
Так мітингувальники вимагають від влади виконання передвиборчих обіцянок і недопущення знущання над українськими громадянами.
Тетяна Чорномаз, голова обласної організації ВО «Свобода»: «Підвищилися ціни, підвищився збір на митниці. Троянда коштує 40 грн., а була 10-15 грн. Із наших шкір наповнюють бюджети, не з тих мільйонерів, які награбували, а з наших шкір».

Леонід Даценко, голова обласної організації УНП: «Відбувається просте та тупе зростання цін, яке наші люди не можуть витримати».
Мітингувальники обурені: зростання продовольчих цін у 2010 році, порівняно із відповідним періодом 2009, нині просто вражає. Тільки картопля та молочні продукти подорожчали на 30-40%.

Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут