Черкащани пересідають із маршруток у тролейбуси

Навіть один у полі воїн. Так вирішила черкаська пенсіонерка і вийшла на акцію протесту проти скажених цін та тарифів. Жінка говорить, що її не підтримали в жодному з черкаських партійних осередків. Тож вона сама блукає по Соборній площі із плакатами. Про це пише одна з черкаських газет. Більше цікавого – у огляді преси.

Із маршруток – у тролейбуси
Черкащани пересідають із маршруток у тролейбуси. У мерії припускають:перевізники не підніматимуть вартість проїзду до 2,5 гривні. Проблему висвітлює газета «Вечірні Черкаси». Минув місяць після того, як черкаські перевізники за згодою міської влади підняли вартість проїзду у маршрутках із 1,75 до 2,25 грн. За цей час кількість їхніх пасажирів суттєво скоротилася. Маршрутки стали не по кишені значній частині черкащан, тож у пошуках економії вони пересіли на тролейбуси або й узагалі ходять пішки. З 1-го червня ціна квитка має зрости до 2,50-и. Мер Сергій Одарич сподівається, що до цього часу перевізники передумають піднімати вартість проїзду.

Аварійні будинки
Два будинки у Черкасах – в аварійному стані. За кілька років таких стане набагато більше. Про це пише «Молодь Черкащини». Директор департаменту економічної політики міськвиконкому застерігає:за 10 років аварійні будинки у Черкасах можуть скласти третину житлового фонду. Водночас уже сьогодні постає питання про неможливість проведення капітальних ремонтів за кошти міського бюджету. Капремонт будинку коштує мінімум 5 мільйонів. Нині у Черкасах експлуатуються 1200 багатоповерхівок. Таких сум ніколи не буде, говорить Павло Карась. Тому ніхто, крім самих людей, житловий фонд ремонтувати не буде. Пропонує створювати ОСББ.

Один в полі воїн
Черкащанка Лідія Малюга сама вийшла на акцію. Про мужню жінку пише газета «Черкаський край». Черкаська пенсіонерка розпочала протестувати проти підвищення тарифів на комунальні послуги. Із цього понеділка вона вийшла на Соборну площу Черкас, озброївшись самотужки виготовленими плакатами. Картонні таблички, зав’язані мотузочками, із написаними від руки гаслами: «Протестую проти грабіжницьких комунальних тарифів» та «Не мовчи! Протестуй проти підвищення цін!» жінка одягла як жилетку. На одноосібну акцію протесту Лідія Малюга відтепер буде виходити на Соборну площу щоднини упродовж 30 календарних днів. Жодна з партій цю акцію не підтримала.

Пустіть на Україну!
Володимир Резун просить Україну, щоб його пустили в Черкаси на могилу батька. Про це пише «Акцент». Колишній радянський розвідник Володимир Резун, який перейшов на бік Заходу, а згодом став відомим письменником під псевдонімом Віктор Суворов, в черговий раз звернувся до української влади з проханням дозволити йому в’їзд на територію держави. Своє прохання він мотивує українським корінням:його батько захищав Київ, сам він навчався в Конотопі, а потім служив на Західній Україні. У Черкасах нині живе мати письменника, якій 92 роки. В Україну Резуна не пускають, тому що він зрадив Радянському Союзу. Перед Україною він не винний, підкреслює Суворов.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net