Черкащани мітингують проти банків та спілок

Сьогодні близько сотні черкащан мітингували на головній площі міста. Вкладники кредитних спілок та банків, а також позичальники і приватні підприємці протестували проти свавілля влади. Більше року, – говорять мітингувальники, – вони мовчки терпіли побори банків та кредитних спілок. Тепер їм терпець урвався. Тож люди вирішили сказати «ні» кредитному рабству. Причому подібні акції протесту цього понеділка пройшли ще у сімнадцятьох містах України. Від кого та що вимагали мітингувальники – у сюжеті далі.

Посеред площі – шибениця. У її петлі – український народ. Це головний символ мітингувальників. Так само почувається Павло Володимирович. Він взяв кредит у банку на придбання автобусів. Тепер банк хоче відібрати у нього майно.
Подібна історія тут у кожного. Щоправда, вкладники борються за повернення своїх грошей, а позичальники – за припинення банківських поборів. Держава, – говорять мітингувальники, – заганяє підприємців у боргову яму. Через коливання курсу долара вони стали неплатоспроможними.
Вже більше року громадські об’єднання ведуть переписку з владцями. Та у відповідь, – говорять, – отримують лише стоси відписок.
Тож ошукані вкладники та позичальники вирішили боротися із владним свавіллям єдиним фронтом. Перший крок співпраці – укладена сьогодні резолюція.

Свої вимоги протестувальники направлять у всі владні інстанції. Люди впевнені: вони не залишаться поза увагою.
Та все ж у разі невиконання вимог до 8 лютого – люди обіцяють знову вийти на акції протесту.

Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут