Черкащани масово перераховують свої зарплати сім’ям загиблих майданівців

Черкаси охоплює епідемія допомоги. Тутешні підприємства масово перераховують свої зарплати сім’ям загиблих на Майдані. У благодійники вже записалися автомобільний завод «Богдан», агропідприємство «Маїс», чиновники з мерії та навіть комунальники. Про руку помочі – Світлана Литвак.

Хоч самі у скруті, та допомагають іншим. Лише день на «Водоканалі», як збирають гроші для нужденних. А вже півколективу поспішає віддати свої кровні.

Сергій Овчаренко, директор КП «Черкасиводоканал»: «Коли побачили ті страшні кадри по телебаченню, як гинули наші черкащани, як гинули наші земляки, до мене практично на другий день підійшло багато працівників із такою ініціативою».

Аби пошуки нужденних не затяглися, водоканалівці створили навіть спеціальну робочу групу. Тепер проводять регулярні засідання та звітують про успіхи.

Олена Дехтарьова, старший інспектор відділу кадрів: «Ми знайшли людей, які втратили своїх годувальників із Черкаської області. Їх 5 осіб. Я дзвоню до голів сільських рад , спілкуюся, щоб вони хоч щось розповіли про ці сім’ї».

На допомогу водоканалівці віддають зароблене за день. Уже назбирали близько 40 тисяч гривень. На цьому не спинятимуться. Комунальники зізнаються: для постраждалих не шкода ні копійки.

Володимир Іванченко, електрик: «Це болить. Переживаємо за людей, переживаємо. Ми розуміємо прекрасно, що сім’ї лишилися без годувальників. Хтось залишився без дитини, хтось залишився без батька, без брата».

– Із допомогою цієї урни ми дали можливість кожному члену нашої стоянки зробити свій благодійний внесок сім’ям черкащан – героям наших Майданів.

Таку скриньку Петро Герасимович власноруч почепив прямісінько на парковці. Бо напередодні об’їздив усе місто. Але рахунка в банках для посильної допомоги сім’ям «Небесної сотні» так і не знайшов.

Петро Гончаренко, голова ради правління громадської автостоянки «Митниця»: «У душі і зі сльозами на очах розуміємо тих матерів, тих батьків, тих дітей, які сьогодні залишилися без членів родини».

Черкащина втратила аж чотирьох своїх синів. У жорстокому протистоянні на Майдані із силовиками.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net