Плюс тридцять три у затінку. І так вже третю добу. Черкащани потерпають від аномальної спеки. Стовпчики термометрів не опускаються нижче дев’ятнадцяти градусів навіть уночі. Як містяни рятуються від сонячного палу дізнавалася наша Вікторія Хамаза.
У Черкаському художньому музеї відбулось відкриття мистецького проєкту «Святі воїни», присвяченого мистецьким медитаціям на тему російсько-української війни. Про це...