Черкасам – місце для мітингів

Соборна площа має належати місту. Так вважає заступник міського голови Черкас Любов Майборода. На прес-конференції вона розповіла, що обласна влада звернулася до міської з пропозицією передати на баланс області сквер за будівлею облради та Соборну площу. На думку пані Майбороди, це необхідно представникам обласної влади для майбутніх виборів. Адже саме тут черкащани звикли проводити різноманітні акції протесту та мітинги. Якщо передати площу на баланс області, дозволу на проведення таких заходів активісти проситимуть уже в обласної влади, яка може його й не надати.
Любов Майборода, заступник міського голови м. Черкаси: «Я б хотіла, щоб ми з вами стали на захист цієї площі та права проводити там різноманітні акції».
Відповідного рішення міської ради про передання на баланс та обласної про прийняття Соборної площі поки що немає. Тим часом міський голова Сергій Одарич стосовно цього питання дотримується іншої думки, ніж Майборода.
Сергій Одарич, міський голова м. Черкаси: «Я вітаю бажання обласної ради утримувати та доглядати за територією, на якій розміщена її будівля».

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net