Чемпіон Черкас із шахів розповів про переваги інтелектуального спорту (ВІДЕО)

Віктор Романчук – 5-разовий чемпіон Черкас із шахів. У цьому виді спорту він уже більше двадцяти п’яти років. Для нього шахова партія – це уособлення життя із послідовністю дій та правильного вибору.

У гру Віктора привів тато, він же був і його наставником. З дитинства чоловік звик обирати лише сильних супротивників. А постійні тренування та аналіз партій розвинули його інтелектуальні м’язи

Про те, чи не втратили свою популярність шахи сьогодні, Віктор відповідає ствердно – ні! Але зараз все більше стає популярним онлайн-формат.

Для Віктора гра у шахи це можливість постійно розвиватися розумово, відпрацьовувати емоційну стійкість та увагу. Про це говорять і невропатологи. Гра у шахи підвищує активність мозку. А ще розвиває не тільки логічне мислення, а й волю до перемоги та вміння концентруватися. Також запобігає низці хвороб головного мозку, зокрема, хворобі Альцгеймера.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Роман Котляр
Роман Котляр
2 місяців тому

А ще росте живіт. 🙂 Вітаю свого давнього друга Віктора. Радий, що долучився до того, щоб він нарешті оформив майстерське звання. Писав про нього і потужну статтю в газеті.
Роман Котляр, письменник, академік.

Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net