Бюджетні перипетії

Про виконання місцевого та державного бюджету говорили представники партії Наша Україна на останній прес-конференції. Зокрема, помаранчеві зазначили, що нині у області мало уваги приділяють соціальній та економічній сфері. В основному кошти йдуть на бюджет «проїдання», – зауважили довірені особи Віктора Ющенка. Тобто на зарплати та основні ремонти. Сподіватися на розвиток же можливо лише за зміни виконавчої влади, – говорять спікери прес-конференції.

Розпочали прес-конференцію з обговорення обласного бюджету. Довірені особи Віктора Ющенка зазначили, що нині його кожною цифрою можна маніпулювати. А самі обласні депутати перетворилися у машину для голосування, яка не несе користі для черкащан, а піклується лише про власні кишені.
Любов Майборода, довірена особа Віктора Ющенка по № 198 виборчому округу: «По медикаментах виконано лише на 7% від потреби, місцеві бюджети перетворилися на каси з виплати заробітної плати».
Також в області зафіксована і низька кількість інвестицій та субвенцій, порівняно із минулими роками. Тож, нині область, а разом з нею і країна, не може повноцінно розвиватися. Усе через кризу в країні, яку довірені особи називають кризою менеджменту уряду.
Помаранчеві також відкинули звинувачення у власній непрофесійності, які останнім часом вони чули від українців та політиків.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net