Бюджет області у 2009 році виконано на 84%

Об’єднатися та активізуватися задля щасливого фінансового майбутнього Черкащини чиновників закликав очільник регіону Олександр Черевко. Під час робочої наради, присвяченої наповненню місцевих бюджетів та пенсійного фонду, а також казначейському обслуговуванню, управлінці розглядали шляхи швидкого покращення фінансової ситуації у регіоні в умовах неприйняття бюджету-2010. Далі про чиновницький конструктив розповідає Марина Лук’яненко.

Ще на початку наради очільник області наголосив на важливості консолідації усіх сил регіону. Мовляв, в умовах неприйняття бюджету надважливо забезпечити нормальне функціонування таких сфер життя Черкащини, як освіта, охорона здоров’я, житлово-комунальне господарство. Наразі для активізації робочого процесу Олександр Черевко порадив усім чиновникам повністю абстрагуватися від політичної ситуації в країні.
За словами губернатора, в цілому 2009 рік для регіону завершився вдало. По області до бюджетів усіх рівнів надійшло 4 мільярди 121 мільйон гривень. Водночас план-графік мінфіну України Черкащина через припинення діяльності тютюнової фабрики виконала лише на 84%. Утім, – запевнив Черевко, – вини керівництва регіону у цьому немає. План-графік Мінфіну потребував попереднього корегування, якого невідомо з яких причин у Міністерстві так і не зробили. Незважаючи на позитивні показники 2009, спочатку цього року і щонайменше до прийняття нового бюджету фінансова ситуація на Черкащині, за словами головного фінансиста області Володимира Кулеші, буде погіршуватися.
Ускладнює ситуацію й той факт, що місцеві бюджети затиснуті розмірами 1/12 загального обсягу видатків минулого року. Щоправда, остання селекторна нарада голів облдержадміністрацій з Прем’єркою зрушила справу з місця.
Натомість, пенсійний фонд області свої зобов’язання перед пенсіонерами виконує своєчасно і без урядової допомоги.

Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут