«Бумбокс» у Черкасах!

Гурт «Бумбокс» та його вокаліст – черкасець Андрій Хливнюк – відвідали Черкаси у рамках лютневого концертного туру. Черкаський концерт гурт зібрав найвідданіших прихильників творчості Хливнюка та «Бумбоксу». Свої улюблені композиції цього разу черкасці почули у роковій обробці. Оновлений та доповнений барабанщиком та бас-гітаристом «бумбоксівський» квінтет подарував публіці близько двох годин якісної музики та співу. Впродовж всього концерту музиканти працювали наживо.

До Черкас Андрій приїздить раз на два-три місяці. Інколи у справах, інколи – аби побачитися з рідними та близькими. Концерти у рідному місті «Бумбокс» дає у середньому раз на рік. Нечасто, зате продуктивно. Кожен з цих виступів, – зауважує Хливнюк, – особливий. Відповідно і хвилювання перед черкаськими концертами у музиканта неабияке.
Андрій Хливнюк, фронтмен гурту «Бумбокс»: «Згадайте своє дитинство, ви віршики розповідали, коли гості до вас приходили. Велика частина моїх знайомих сьогодні тут буде, рідних, тож хвилююся я більше, ніж зазвичай».
Випадкові люди на концерти «Бумбоксу», – переконаний Хливнюк, – не приходять. Черкаська публіка – не виняток. Місцеві меломани добре ознайомлені і з біографіями музикантів, і з їхньою творчістю.
За відданість та щиру любов Андрій незмінним прихильникам гурту вдячний. Із теплотою згадує музикант і своїх перших викладачів.

Андрій Хливнюк, фронтмен гурту «Бумбокс»: «Всі люди, які так чи інакше з’являлися у моєму житті, справили вплив на мене. Усе це я мав можливість використати у творчості».
Фронтмен гурту «Бумбокс» – людина самокритична. До себе та своїх творінь Андрій ставиться аж занадто прискіпливо.
Андрій Хливнюк, фронтмен гурту «Бумбокс»: «Серйозно оцінити мої творіння, тексти, можуть тільки кілька людей, думка яких для мене важлива. Ну, і, звісно, слухач».
На розсуд черкаського слухача цього разу «Бумбокс» запропонував прем’єру концертної програми із рок-звучанням. У першому відділенні «бумбоксівці» грали як тріо, у другому – як квінтет.

Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут