Було звичайне – стало головне!

Управління МВС України в Черкаській області стане головним. Утім, новація не змінить сутність роботи міліції, – запевняють люди у пагонах. У правоохоронців побільшає роботи, а під кимось навіть захитаються крісла. Завдяки цій своєрідній чистці недобросовісних міліціонерів має поменшати на півсотні. Серед інших плюсів – підвищення бойового духу правоохоронців. Працювати у головному управлінні все таки приємніше, – зізнаються захисники порядку.

Управління Міністерства Внутрішніх справ в Черкаській області стане головним. Правоохоронці радіють: нарешті структура позбудеться тавтології управління в управлінні.
Андрій Рогульський, заступник начальника УМВС в Черкаській області: «Уявіть, у нас управління МВС, у його складі ще 11 управлінь – УБОЗ, ОБНОН, оперативно-технічне забезпечення . Усе це має смішний вигляд – управління в управлінні».
Високий статус і сили додасть, – впевненні керівники. Працювати у головному управлінні все ж таки приємніше, ніж у звичайному.
Нововведення потягнуть за собою ще й кадрові реформації.
Андрій Рогульський, заступник начальника УМВС в Черкаській області: «Введено нову посаду 1-го заступника ГУ і все. Крапка. Не 1-й заступник начальника кримінальної міліції, а заступник ГУ звичайний. Дозволено брати на службу наших пенсіонерів, які пішли рік тому. Бо якщо людині ще немає 50, і в неї ще є порох у порохівницях, то чому їй ще не попрацювати?».

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net