Будемо без «8»

Незабаром телефонуватимемо по-новому. В ніч з 13-го на 14-е жовтня буде змінений порядок набору міжнародних, міжміських та мобільних телефонних номерів. Так, звична всім вісімка на початку номера – буде замінена на нуль. Для прикладу, щоб вийти на міжміську телефонну мережу, потрібно замість «вісімки» набрати префікс «нуль». А для виходу на міжнародну телефонну мережу замість префікса «8-10» – набирати префікс «0-0». Якщо ви дзвоните зі стаціонарних телефонів, після набору цифри «нуль» – слід дочекатися безперервного сигналу і тільки потім здійснити набір інших цифр. Україна використовує нестандартну систему номерацій. Саме це і зумовлює перехід до нової европейської системи номерів.

Василь Павленко, заступник директора з технічний питань ВАТ «Укртелеком»: «Ви усі знаєте, що Україна готується до «Евро-2012». Одним із заходів є і приведення нумерації України, телефонної мережі до загальноприйнятих норм в Європі».
Нововведення хоча і потребують додаткових інвестицій, однак на розмір тарифів аж ніяк не вплинуть, – преконують фахівці.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net