Буцький каньйон може стати скелелазним курортом Черкащини

Черкаські альпіністи стали переможцями відкритого Чемпіонату Полтавської області зі скелелазіння. В обох видах змагань на швидкість та труднощі траси наші спортсмени показали достойні результати. Так Данило Кущенко серед хлопчиків 1998-2002 року народження посів перше місце, а Олена Редька – друге місце у категорії «швидкість» серед дівчат 1995-1997 років народження. Всього участь у цих змаганнях Всеукраїнського рівня взяли 73 особи, з Черкас – чотири. Найголовніше, радіють черкаські тренери, що змагання були рейтинговими, на яких наші спортсмени змогли виконати спортивні розряди.

У Черкасах навчають скелелазанню за адресою вул. Калініна, 47. Там знаходиться спеціальна стінка для тренування. Для заняття альпінізмом однією з головних умов є бажання, а спорядження збирається поступово, за необхідністю. Скелелазіння – екстремальний вид спорту, тому дуже важливо знати, як застосовувати ті чи інші правила та навички безпеки, як іх використовувати в різних ситуаціях.Це дозволить спортсмену покорити багато вершин та залишитись без травм.

За два роки існування «Черкаської міської федерації альпінізму та скелелазіння» вже склавсявеликий дружній колектив, який виховав першихчемпіонів, обладнаний зал для тренувань. Спортивні досягнення черкаської команди: сходження на Ельбрус – найвищої точки Європи, в рамках власного навчально-тренувального збору з альпінізму – сходження на Говерлу, участь в багатьох змаганнях.

Перспективи: Маньківський район, селище Буки у долині річки Гірський Тікич (Буцький каньойн) є необладнанні стаціонарними точками страховки скелі для скелелазання. Зараз вони освоюються, щоб у перспективі стати скелелазним курортом Черкащини.

17-18 квітня 2010 року в Черкасах відбудеться відкритий Фестиваль з гірських видів спорту “Черкаські вертикалі 2010” на Кубок міського голови. Прийняти участь уцьому фестивалі зможуть усі бажаючі.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net