Брудні вибори!

Чесні та демократичні вибори під загрозою. У цьому впевнені у Комітеті виборців України. Більшість учасників президентських перегонів не дотримується українського законодавства, міжнародних стандартів та морально-етичних норм під час ведення кампанії. Змін до Закону «Про вибори Президента України» наразі не внесено. Також не прийнято і Закон «Про державний бюджет». Заважає і пряма цензура, ознаки якої вже з’явилися у регіональних та центральних ЗМІ.

Охочим бути Президентом – закон не писаний. Про це свідчить статистика порушень, яку щодня поповнюють учасники президентських перегонів. Адже з 19 жовтня заборонена будь-яка виборча агітація до моменту реєстрації кандидата в ЦВК.Однак на закон потенційні кандидати не зважають, – фіксуюють у Комітеті виборців України. Не реагують на це і правоохоронні органи.
Сергій Пасічник, обласна організація КВУ: «Усі рекламні біг-борди як висіли, так і висять і в Черкасах, і в Україні в цілому. Кожен учасник знайшов якусь політичну «лазєйку».
Актуальне нині і паралельне поливання брудом одне одного одразу кількох майбутніх кандидатів у Президентське крісло. Ця виборча кампанія, – прогнозують у КВУ, – буде надзвичайно брудною. Хоча вже сьогодні чорний піар – ні для кого не дивина. Реальний приклад – скандал в Артеку.

Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут