Брати Борисенки з’являться у новому шоу близнюків

«ВІККівський» телесеріал, що впродовж тижня розповідав про життя фіналістів третьої української «Фабрики зірок», завершується. Останній з «фабричних» сюжетів розповідає про феномен популярного телевізійного проекту – братів Борисенків. До «Фабрики», як і до «вісімки» фіналістів проекту, близнюки потрапили винятково завдяки голосам глядачів. Чи можуть по завершенню «Фабрики» одні з найпопулярніших її учасників спокійно ходити вулицями, у чому полягає таємниця популярності Борисенків та чи пропонував Меладзе «фабричним» близнюкам співпрацю – знає Марина Лук’яненко.

Слава хлопцям жити не заважає. І хоча дитячі мрії близнюків були різними: Вова прагнув стати естрадним співаком, а Саша – тренером з карате, Борисенки все ж стали четвертими у рейтингу глядацьких симпатій третьої «Фабрики зірок».
Бути у проекті «одним цілим» близнюкам було і легко, і складно водночас. Інколи це допомагало, а інколи, навпаки.
Побачити Борисенків на телеекранах їхні шанувальники зможуть вже зовсім скоро – у новому шоу близнюків та двійників Нового каналу. Там улюбленці публіки брати Борисенки з’являться у якості почесних гостей, певно, як і завжди, з усмішками та піснями.

P.S. ВІККА-НОВИНИ мають ще одну втішну новину для «фабричних» шанувальників, які не змогли потрапити на концерт учасників «Фабрики зірок-3». 26 лютого «фабриканти» знову виступають у Черкасах.

Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут