Боржники сховаються за спинами антиколекторів?

Українці погано сплять вночі. Мучить частину жителів країни здебільшого не безсоння, а дзвінки невідомих. Саме так не надто ввічливо о другій годині ночі останні прохають українців повернути банківські борги. Утім, на кожну дію є своя протидія. З’явилася вона в Україні у вигляді антиколекторів та правозахисників. Своє регіональне відділення вони відкрили і в Черкасах. Чи допоможе ця новація черкащанам отримати «кредитні канікули», свободу від боргів чи хоча б віру у світле майбутнє – дивіться у наступному сюжеті.

Віддавати борги добровільно – це не у правилах українців. Зазвичай боржники дотягують до того, поки до їхньої домівки завітають судові пристави чи навіть приватні колектори. Тоді борги одразу згадуються.
Чимало українців сьогодні змушені від колекторів ховатися, при чому – разом із майном. Утім, тепер на їхній захист стали антиколектори. Представники цієї організації правозахисників, яку тільки-но відкрили у Черкасах як 15-те регіональне відділення, впевнені: вони зможуть захистити українців від банків, колекторів та власного страху. Для цього вони навіть хитрощі колекторські вивчили.
Федір Олексюк, голова координаційної ради анти колекторів та правозахисників України «Ваша Надія»: «Вони справді використовують низькочастотні апарати, а говорять так, як ми з вами, а от людина на тому кінці слухавки – помирає від страху, особливо коли це відбувається вночі».

Зупинити це можна позовом до міліції за умови, що телефонний дзвінок чули ще кілька свідків. Воювати у судах, радять антиколектори, слід і з безконтрольно зростаючою відсотковою ставкою доларових кредитів.
Федір Олексюк, голова координаційної ради анти колекторів та правозахисників України «Ваша Надія»: «Ті, які мають доларовий кредит, мають подати позов до суду про визнання кредиту недійсним, адже банки не мали індивідуальної ліцензії, до того ж стаття 99 Конституції України говорить, що єдиною грошовою одиницею в країні є гривня».
Так ви зможете захистити порушенні права споживача. Тож, банк має повернути боржникові відсотки та заставлене майно, клієнт – лише тіло кредиту. Боротися із нечесними банками слід наполегливо, а головне – вчасно, радять у новоствореній організації антиколекторів.
Шанс отримати «кредитні канікули» чи навіть повну свободу від кредитного ярма є завжди. Антиколектори пишаються: поки що жодної справи у суді вони ще не програли.
Консультації антиколекторів – безкоштовні. А от за допомогу у суді доведеться платити. Антиколектори запевняють: вони не підтримують масове неповернення кредитів, а просто захищають людей від свавілля банків.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net