Боротьба за дитину

Четвертий тиждень ВІККА-НОВИНИ відслідковують події навколо чигиринського скандалу. Нагадаємо, розгорівся він через дворічну Женю з села Тіньки Чигиринського району. Матір дівчинки позбавили батьківських прав і відразу підшукали дівчинці опікунів. Батьки Жені разом з групою підтримки з місцевих жителів вимагають повернення дитини. В усиновлення вони не вірять і підозрюють, що дитину продали. Такі чутки спростовують прокурор та прийомна мама у наступному сюжеті.

Після того, як історія набула розголосу, прокуратура Чигиринського району розпочала перевірку законності дій посадовців, які ухвалювали рішення про позбавлення батьківських прав та вилучали дитину з сім’ї. Десятиденне розслідування порушень законодавства не виявило. Прокурор району Василь Мироненко додає:
Василь Мироненко, прокурор Чигиринської прокуратури: «Оті питання, ніби матеріали на органи, це все – «бренд» я вам скажу. На цій жінці окремі особи роблять собі піар».
Також він показує довідки від нарколога, в якого мама дівчинки Наталія Хабарова та її співмешканець, неофіційний батько дитини, стоять на обліку як алкоголіки. Демонструє документи про неодноразове притягнення батьків до адміністративної відповідальності за проживання без паспорта, пияцтво та дрібне хуліганство.
Василь Мироненко, прокурор Чигиринської прокуратури: «З моменту проживання вони зарекомендували себе з негативного боку. Неодноразово притягувалися до адміністративної відповідальності».

За неблагополучною родиною спостерігала служба у справах дітей Чигиринської райдержадміністрації. Біологічну родину зберігали до останнього.
Елліна Гожий, начальник служби у справах дітей Чигиринської РДА: «Я особисто попереджала Хабарову про те, що якщо вона не змінить своєї поведінки, дитину відберемо. Останньою краплею стало 6 травня, коли Хабарова з дитиною знову була доправлена до ЦРЛ міліціонером. Вона була неадекватна, брудна, в синцях, дитина голодна і занедбана».
Нині маленька Женя у новій родині. Прийомна мама погодилась на зустріч з журналістами, аби розвіяти сумніви. Єдина мета жінки та її чоловіка – віддати свою любов дітям. Женя – вже друга усиновлена дитина в родині. Тож коли жінці повідомили про можливість взяти дівчинку бажаного віку, вона відразу поїхала до Чигирина. В тому, що дитина сподобається, була переконана.
Прийомна мати: «Я об этом не думала. Как это ребенок может не понравиться. Два года ми молились, чтоб у нас в семье появилась девочка и когда мне позвонили – я впрыгнула в машину и была уже там».
Друга мама Жені розповідає: лише в їхній родині дівчинка познайомилась з горщиком, водними процедурами, іграшками та режимом дня.
Прийомна мати: «Женя чувствует себя прекрасно».
Рідна мама дівчинка разом з групою підтримки продовжують боротьбу за повернення дитини. Після акцій протесту під районною державною адміністрацією та голодування під обласною, сьогодні чигиринці вирушили до Києва – шукати допомоги у Президента.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net