Боїтеся втратити власне авто? Тоді просто не виходьте з нього!

В Україні росте професійний рівень злочинців, які полюбляють кататися на чужих колесах. Від них вже не врятує жодна автомобільна сигналізація чи дорогий замок, – кажуть правоохоронці. Єдина надія – спіймати злодія на місці чи знайти по гарячих слідах. Серед позитивних новин – в області таки зафіксоване певне зменшення загальної кількості незаконних заволодінь транспортними засобами. Минулого року їх було 100 проти 106, які сталися 2008-го. Про рейтинг автівок, які найчастіше потрапляють до рук авто крадіїв, та про професійні хитрощі останніх – дивіться у сюжеті далі.

Випив, зламав замок, поїхав – зловив стовп. Як не банально, але в Україні викрадають авто не тільки заради наживи, а й просто для розваги. «Жигулі» тепер крадуть не для продажу чи на розбір, а щоб покататися чи по справах доїхати в іншу частину міста. Великою любов’ю автокрадіїв користуються й окремі частини залізних коней. Найчастіше під руки зловмисникам потраплять аудіосистеми й колеса.
Загалом в базі даних автоугону сьогодні в Україні перебувають майже 40 тисяч машин. Щодня викрадають 13 українських авто. З початку року на Черкащині пропали вже чотири.
ДАІ не втомлюється повторювати – не залишайте машини під будинком. Крадії стають усе хитрішими та винахідливішими.
А от до електронної фортеці на колесах і відмички електронні – автограбер, який, як відкриту книгу, зчитує коди найдорожчих сигналізацій. Перехоплює перший сигнал – і не тільки відчинити, а й зачинити машину вже неможливо. Утім, правоохоронці не здаються й теж відшуковують нові способи боротьби з автокрадіями.

Правоохоронці радять: закриваючи автомобіль, виробіть у себе звичку контролювати ключі, вікна, багажник і капот, дверцята машини, установку на сигналізації і навіть вміст салону – досить часто залишені в салоні коштовні речі провокують злодіїв на угон. Так само варто підготувати машину і до довгої стоянки, щоб вона не стала подарунком для злодіїв: злийте бензин, зніміть акумулятор та накрийте чохлом.

Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут