Благодійник року-2009

Українські благодійники мають бути нагороджені за власну ініціативу та щедрість. Так вирішили організатори третього національного конкурсу «Благодійник року-2009». Його мета – сприяння розвитку благодійництва в Україні та його популяризації через публічне визнання. Вперше у конкурсі активну участь візьме і Черкащина. Захід обіцяє бути абсолютно чесним та прозорим. Підсумки «Благодійника» підіб’ють вже у грудні.

У часи кризи благодійництво актуальне і потрібне, як ніколи. І воно має бути ви нагородженим. Так голова обласної ради Володимир Гресь закликав черкаських меценатів взяти активну участь у національному конкурсі «Благодійник року». Адже в області є ким пишатися. Наприклад, Україна вже не раз почула про уродженця с. Криві Коліна Тальнівського району Володимира Мовчана, за кошти якого зведено два православних храми.
Володимир Гресь, голова обласної ради: «За кошти цього мецената добудовується будинок культури, розвивається соціальна сфера села та району».
Мета конкурсу – не тільки прорекламувати добродіїв, що допомагають людям. Головне – показати позитивний приклад іншим. Адже творити добро потрібно не лише для самопіару, але і для власної душі.
Дмитро та Віталій Капранови, члени наглядової ради конкурсу, письменники: «Є такий анекдот. Бізнесмен потрапив до воріт раю, а йому кажуть: «Тобі у пекло». Він питає: «А чому? Я ж гроші на церкву давав?». А йому і відповідають: «Все одно у пекло, а гроші ми тобі повернемо».

Світлана Трофімова, регіональний представник конкурсу: «Я знаю, що багато людей допомагають безкорисно і нікому нічого не кажуть. До речі, гарно, що влада підтримує проведення таких конкурсів».
Людмила Лозова, голова оргкомітету конкурсу: «Допоможіть людям зрозуміти, що взяти участь у конкурсі дуже просто – набагато простіше, ніж робити людям добро».
Зареєструвати свою заявку можна в он-лайн-режимі на офіційному сайті конкурсу www.blagodijnyk.org.ua. Підсумки конкурсу підіб’ють вже у грудні. Найменші українські помічники отримають путівки до Артеку. Загалом же конкурс не передбачає матеріальних нагород ні для переможців, ні для членів журі. Це допоможе заходу відбутися максимально прозоро та чесно.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net