Благодійник року-2009

Українські благодійники мають бути нагороджені за власну ініціативу та щедрість. Так вирішили організатори третього національного конкурсу «Благодійник року-2009». Його мета – сприяння розвитку благодійництва в Україні та його популяризації через публічне визнання. Вперше у конкурсі активну участь візьме і Черкащина. Захід обіцяє бути абсолютно чесним та прозорим. Підсумки «Благодійника» підіб’ють вже у грудні.

У часи кризи благодійництво актуальне і потрібне, як ніколи. І воно має бути ви нагородженим. Так голова обласної ради Володимир Гресь закликав черкаських меценатів взяти активну участь у національному конкурсі «Благодійник року». Адже в області є ким пишатися. Наприклад, Україна вже не раз почула про уродженця с. Криві Коліна Тальнівського району Володимира Мовчана, за кошти якого зведено два православних храми.
Володимир Гресь, голова обласної ради: «За кошти цього мецената добудовується будинок культури, розвивається соціальна сфера села та району».
Мета конкурсу – не тільки прорекламувати добродіїв, що допомагають людям. Головне – показати позитивний приклад іншим. Адже творити добро потрібно не лише для самопіару, але і для власної душі.
Дмитро та Віталій Капранови, члени наглядової ради конкурсу, письменники: «Є такий анекдот. Бізнесмен потрапив до воріт раю, а йому кажуть: «Тобі у пекло». Він питає: «А чому? Я ж гроші на церкву давав?». А йому і відповідають: «Все одно у пекло, а гроші ми тобі повернемо».

Світлана Трофімова, регіональний представник конкурсу: «Я знаю, що багато людей допомагають безкорисно і нікому нічого не кажуть. До речі, гарно, що влада підтримує проведення таких конкурсів».
Людмила Лозова, голова оргкомітету конкурсу: «Допоможіть людям зрозуміти, що взяти участь у конкурсі дуже просто – набагато простіше, ніж робити людям добро».
Зареєструвати свою заявку можна в он-лайн-режимі на офіційному сайті конкурсу www.blagodijnyk.org.ua. Підсумки конкурсу підіб’ють вже у грудні. Найменші українські помічники отримають путівки до Артеку. Загалом же конкурс не передбачає матеріальних нагород ні для переможців, ні для членів журі. Це допоможе заходу відбутися максимально прозоро та чесно.

Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут