Благодійний бал

«Світське життя» по-черкаськи. Представників черкаської влади та черкаського бізнесу зібрав і об’єднав другий новорічний благодійний бал. Організатор світського заходу – благодійний фонд «Наддніпрянський». Патронував бал особисто міський голова Сергій Одарич. Кульмінаційною подією заходу став благодійний аукціон робіт талановитих дітей з особливими потребами, а також відомих художників та майстрів Черкащини. Минулоріч благодійний аукціон зібрав 20 тисяч гривень. За ці кошти фонд придбав для дитячої лікарні бронхоскоп. На що спрямують кошти, зібрані цього річ, – знає кореспондентка ВІККА-НОВИН Марина Лук’яненко.

Венським вальсом другий новорічний бал відкрили вихованці ансамблю бального танцю «Лілея». Нагадаємо, минулоріч перший танок балу виконала пара Миколи Коваленка та Анжели Одарич. Окрім бальників, гостей доброчинного вечора розважали «Черкаси Джаз Квінтет» та камерний хор «Канон».

Цьогоріч організатори балу урізноманітнили не тільки святкову програму, а й лоти аукціону. Якщо минулого року на торгах були представлені лише картини та вишивки у загальній кількості 16, то цьогоріч організатори представили на аукціоні аж 24 мистецькі лоти.

Анна Харченко, президент БФ «Наддніпрянський»: «І рушники вишиті, і хустка вишита, і лялька-мотанка, усі ці лоти зробили чудові майстрині, які сьогодні присутні на нашому святі».

І якісні, і кількісні зміни на краще в організації благодійцного балу відзначив і міський голова.

Сергій Одарич, міський голова Черкас: «Головне те, що я сьогодні бачу вдвічі більше людей, ніж минулого року. Але найголовніше, чим завершиться аукціон, скільки коштів вдасться зібрати на реалізацію благодійних цілей у результаті цього заходу».

Соціальні проекти, на які організатори планують витрати зібрані під час балу кошти, презентувала голова наглядової ради проекту Анжела Одарич.

Анжела Одарич, голова наглядової ради проекту: «У рамках цієї програми подано 20 проектів, 6 переможців серед них будуть представлені сьогодні тут».

Серед проектів-переможців – купівля спортивного інвентаря для смілянської школи-інтернату, проведення тренінгів для дітей з вадами слуху, облаштування вільних від паління зон у Черкас.

Благодійники цього вечора грошей не шкодували, тож стартова ціна кожного лоту зростала дуже швидко.

Таким чином, дитячу роботу «Каченята» один з учасників аукціону придбав за 2,5 тисячі гривень. Натомість найдорожчий з заявлених лотів – картину, на котрій зображено капітана збірної України з футболу Андрія Шевченка, продали за стартову ціну – півтори тисячі гривень. Загалом на реалізацію соціальних проектів організатори зібрали близько 22 тисяч гривень.

Валерій Пащенко: «Скажімо, я дуже задоволений, що отримав запрошення. Ще раз хочу подякувати організаторам. Я думаю, що ми особисто будемо цю справу підтримувати».

Ольга Швець: «Я думаю, що такі заходи повинні проводитися у нашому місті частіше, щоб більше людей мали змогу до них долучитися».

Зібраних під час аукціону коштів на усі шість проектів не вистачить. Однак, за попередньою інформацією, один з черкаських благодійників згодився профінансувати один проект самостійно.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net