Бізнес по-черкаськи: були дольовики – стали самозаселенці

Вже майже рік мешканці одного з черкаських будинків живуть, як на пороховій діжці. Люди бідкаються: щодня їм погрожують виселенням та навіть розправою. Проживають вони у будинку, який ще шість років тому був гуртожитком. Право реконструювати його тодішня влада надала громадській організації «Довіра». Та замість року – реконструкція триває дотепер. Більше того, мешканцям будинку, за їхніми словами, щодня доводиться боротися за свої квадратні метри з головою МГО «Довіра». Вона заявляє, що більшість з них – не дольовики, а самозаселенці. На чиєму боці правда в цій заплутаній історії – у спеціальному репортажу з’ясовувала Вікторія Курченко.

Посеред кімнати – труби, з яких постійно капотить. Зі стелі сиплеться, стіни тріщать. З комунальних вигод тут – хіба що світло. З 2004 родина Людмили Кацер вимушена жити в підвалі.
Людмила Кацер, виселенець: «Попрати, покупатися, їсти приготувати немає як. Від однієї сирості всі хворіють».
У підвалі, окрім цієї сім’ї, живуть ще чотири.
Вікторія Курченко, кореспондент: «До своїх нинішніх помешкань люди дістаються по ось таких дошках. Під ними – нечистоти. Сморід стоїть такий, що перебувати тут навіть кілька хвилин складно. А люди в таких умовах живуть вже шість років».

Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут