Більшість українців страждає на зимовий авітаміноз

Холод, відсутність світла та тепла, неповноцінне харчування стають головною причиною недостатньої кількості вітамінів у нашому організмі. Це призводить до так званої зимової слабкості, притаманної цієї пори більшості українців. Втома, сонливість, роздратування, зниження уваги – саме такими тривожними симптомами організм дає нам про себе знати. Саме так він дає зрозуміти, що він потребує вітамінів. Якими саме вітамінами наситити наш організм, аби задовольнити його зимові потреби, знають наші кореспонденти.

Саме взимку наш організм потребує найбільшої кількості вітамінів. Зимова слабкість – результат не лише відсутності світла, але й незбалансованого харчування. Те, що ми зазвичай називаємо зимовим авітамінозом, – ніщо інше, як прояв гіповітамінозу, тобто недостатньої кількості вітамінів в організмі.
Замість свіжих овочів та зелені взимку в нашому раціоні переважають варені, тушковані та консервовані продукти з недостатнім вмістом вітамінів. Ми з’їдаємо багато солінь, маринадів, що призводить до сольового навантаження на організм. Дефіцит вітамінів, мінералів, надмірна кількість кислот сприяють зниженню імунітету та утворенню зайвої ваги. Щоб наситити організм вітамінами, слід вживати буряк, моркву, редьку, квашену капусту та плоди шипшини. Достатньою має бути і кількість жирів. Найбільше їх міститься в бобових, горіхах та морепродуктах. З напоїв оберіть для себе зелений чай. Він містить антиоксиданти, що виводять із організму вільні радикали, позитивно впливає на судини та посилює дію аскорбінової кислоти. Також рекомендовано пити відвари, настої та морси.

Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут