Білки розплодилися

Після облаштування парку «50-річчя Жовтня» кількість білок в ньому суттєво збільшилась. Хоча ще на початку року цих тварин у парку було зовсім небагато. Зараз же ситуація кардинально змінилась. Білок не лише стало багато – вони майже зовсім не бояться людей і дозволяють себе годувати з рук. Поспілкувалася із рудими лісовими красунями – кореспондентка ВІККА-НОВИН Юлія Доброскок.

Руда з світлим черевцем, довгим пухнастим хвостом і з вухами у вигляді пензликів. Усе це про білку. Останнім часом цю надзвичайно в’юнку тваринку можна побачити майже на кожному дереві парку 50-річчя Жовтня. Однак, ще на початку року їх кількість тут була зовсім незначною.
Олександр Радуцький, директор КП «Дирекція парків»: «На початку цього року, справді, білок було дуже мало. Коли ми з заступником міського голови Андрієм Дзюбою прогулювались парком, він мені казав: «Сашо, а де ж твої білки?».
Зараз же кількість білок в парку суттєво збільшилась.
Алла, відвідувачка парку: «Порівняно з минулими роками, то більше їх стало».
Білка – тварина денна, а тому доступна для спостереження. З незвичайною моторністю вона стрибає з дерева на дерево, метушиться в кронах дерев, мчить стовбуром нагору, вниз або просто довгими стрибками скаче по землі. Тваринка швидко звикає до людей і навіть дозволяє себе годувати.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net