Безкоштовні мовні курси відкрили в Черкасах

Популяризують рідну мову. Безкоштовні курси української мови відкрили для всіх охочих у Черкасах. Місто стало десятим учасником проекту, який ініціював Усеукраїнський комітет захисту мови. На заняттях, що триватимуть до травня, українців у ігровій формі навчатимуть, як правильно говорити, читати та писати рідною мовою. Перше заняття в Черкасах провела письменниця Марія Матіос. Вона протестувала присутніх на знання української прози. Згодом до програми долучаться інші відомі поети, мовознавці та науковці. Усе для того, кажуть організатори, щоб українці нарешті навчилися національної та не соромилися говорити нею.

Марія Матіос, письменниця: «Мова теж має ауру та харизму, як будь-яка людина – або має, або немає. Можна пізнати якісь речі через мову».

Анастасія Розлуцька, координатор проекту безкоштовних курсів української мови: «Мета таких курсів української мови – створити середовище, комфортне середовище, щоби людина могла спокійно вчитися української мови та долати мовний бар’єр».

Ірина Рисятова, слухачка курсів: «У нас змішаний такий, ніхто не вміє красиво розмовляти українською мовою. Мені вона дуже подобається, я її дуже люблю, тому я хочу її знати досконало. Завжди моя мрія була розмовляти українською мовою».

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net