Без політики та пафосу в Умані відкрили незвичний дитячий майданчик

Народна ініціатива. Без політики та пафосу в Умані відкрили незвичний дитячий майданчик. Він – екологічний, адже всі його елементи виготовлені з дерева. Неординарність його також полягає в тому, що профінансували добру справу самі місцеві жителі, не чекаючи ласки від влади чи спонсорів.

 

Жителі уманського двору не чекали ласки від місцевої влади, а зібралися та зробили дитячий майданчик-казку. Ідея створити майданчик, не як у всіх, виникла, коли один із мешканців будинку з’їздив до Чигирина.

Олександр Маринюк, ініціатор встановлення майданчика: «Ідея виникла, коли ми їздили на Чигиринщину, і мій син побачив схожий майдачик. Він підійшов і попросив: «Тату, збудуй мені». Подивившись на нього, в його очі, хотілося, щоб у дитини збулась його ідея. Хотілося зробити набагато більше, але за браком коштів воно поки що не реалізоване».

Перші труднощі вникли з територією: коли розпочали розчищати хащі, на них почали ображатися люди – не повірили, що двоє молодих чоловіків планують збудувати майданчик для дітей. Казали, що хочуть зробити собі гаражі. Але коли робота закипіла і з лісу почали привозити деревину, то почали допомагати, хто чим міг: одні працювали, інші скидалися грошима.

Євген Поповиченко, активіст: «Спочатку ми думали поставити гойдалки просто, щоб не було тут бруду, вирубали. Він в один прекрасний день поїхав, привіз фото з таким майданчиком і сказав: «Спробуймо зробити». І потихенько вже за півтора місяця вийшов у нас дитячий майданчик».

У день відкриття до майданчика зійшлися матері та діти з усієї околиці.

Оксана Лук’янець, жителька м. Умань: «Враження від майданчика, звичайно, найкращі. Дуже молодці наші засновники, що вони постаралися, чим могли, ми допомогли. Найголовніше, що діткам подобається!».

Двоє ініціативних друзів говорять: наступного року готові допомогти зі створенням подібних майданчиків і в інших дворах, якщо їх попросять місцеві.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net