Банне ноу-хау

Лазня з доставкою у будь-яке місце. Це мрія любителів попаритися. А от черкащанин Олег Сластіон вже втілив її у життя. Він переробив військову машину на повноцінну руську баню. Виїжджає мобільна лазня зазвичай до води. В унікальній бані на колесах вже побувала Вікторія Курченко.

Якщо ви не йдете в баню, то баня може прийти до вас, точніше – приїхати.
Ще взимку цей автомобіль був пересувною радіостанцією. Ініціатор його перевтілення – черкащанин Олег Сластіон – справжній поціновувач відпочинку в лазні. Утім, знайти в Черкасах баню до душі ніяк не вдавалося. Тож вирішив зробити її власними руками з військової машини.
Олег Сластіон, власник бані на колесах: «Сама работа в принципе немного заняла. Просто приходилось некоторые вещи переделывать, потому что аналогов нет, и сначала вроде бы что-то не получалось».
Утім, терпіння і труд все перетруть. За два місяці Олег власноруч встановив в автівці систему нагріву води, вентиляцію та пічку, обшив зсередини липовою вагонкою, а стелю – бамбуком.
Вікторія Курченко, кореспондент: «У середині – запах справжньої лазні. Тут і дубовий віник, і липовий лежак. А за півгодини тут набігає більше ста градусів.»
Є в диво-лазні навіть кімната для відпочинку з усіма зручностями. Таке банне ноу-хау прийшлося до душі черкащанам. Замовляють навіть на

день народження. Аби зробити приємний сюрприз іменинникові. Машині-всюдиходу запросто в будь-яке місце дістатися.
Олег Сластіон, власник бані на колесах: «В человека было день рождения. Машина стояла на берегу, они подъехали, компания подвезла, то есть человек тоже был любитель бани – попариться. Я вижу, что человек остался доволен».
Відпочинок у мобільній бані може бути ще й екстремальний.
Олег Сластіон, власник бані на колесах: «Переезжали с места на место. Люди попросили переехать. Мы немножко не рассчитали, и водичка у нас там есть – она брызнула на печку. Была небольшая паника. Температура очень повысилась».
Тому у планах черкаського винахідника – переробити на лазню автобус. Там і людей більше поміститься, і паритися можна буде під час поїздки.

Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут