Байкери пам’ятають…

Шаленим ревінням моторів, а також хрестом зі свічок пом’янули загиблих друзів черкаські байкери та скутеристи. 18 вересня на площі Богдана Хмельницького підкорювачі двоколісних зібралися, аби згадати усіх, кого вже немає поруч, і нагадати автомобілістам про своє існування. Байкери впевненні: часто двоколісні потрапляють у аварії через те, що інші учасники дорожнього руху не дотримуються культури поведінки на дорогах.

Вони голосно сигналять, адже хочуть, щоб їх почули. Краще, щоб ще й побачили. На дорозі. Утім, найбільше їхнє бажання – повага автомобілістів. Вони – це підкорювачі двоколісних залізних коней. Сьогодні байкери та скутеристи зібралися, аби нагадати всім про своє існування. Водії двоколісних говорять: в Україні все частіше стаються аварії зі смертельним результатом за участю мотоциклістів, які знають і дотримуються правил дорожнього руху. Усе через те, що байкерів і скутеристів не завжди поважають на дорозі.
Скіф, байкер: «Случай был в Белой Церкви – лобовое столкновение. Под Жашковом девушка погибла, таких случав много».
Два роки тому саме 18 вересня загинула й кримчанка Нікіта. Так байкери та скутеристи започаткували Всеукраїнський день пам’яті загиблих мотоциклістів.
Скіф, байкер: «Ця акція потрібна для того, аби ми згадали тих, кого з нами немає, тих, хто оберігає нас.
Володимир, байкер: «Сьогодні ми поминаємо загиблих мотоциклістів, хочемо нагадати автомобілістам, що є ще й водії скутерів і мотоциклів».

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net