Азербайджан планує купувати черкаське зерно

З покращенням погодних умов черкаські сільгоспвиробники знову приступили до жнивної кампанії. Водночас хлібороби переймаються не лише перебігом жнив, а й реалізацією зерна та ціновою ситуацією на ринку. Сьогодні на рівні держави та області відбуваються переговори щодо експорту зерна. Днями Черкащину відвідав Надзвичайний та Повноважний Посол Азербайджанської Республіки в Україні Телят Мусеїб огли Алієв. На зустрічі з губернатором Олександром Черевком, він відзначив, що готовий продовжити співпрацю з черкаським регіоном. Вже з початку року обсяг зовнішньої торгівлі Черкащини з Республікою Азербайджан склав майже 4 млн. доларів США.
Талят Мусеіб оглу Алієв, Надзвичайний та Повноважний Посол Азербайджанської Республіки: «Я сам дуже часто буваю на Черкащині. У нас завод в Золотоноші. Тому нам дуже приємно з вами зустрічатися, і переговори дуже важливі».
Олександр Черевко, голова ОДА: «У нас регіональне замовлення 54 тонни на три місяці. Аграрному фонду 34 тисячі. Працюємо з «Нібулоном».
Азербайджанська Республіка готова купити черкаську пшеницю. Основним аргументом для цього є якість. Саме на Черкащині вирощують 50% продовольчого зерна. У середньому по Україні цей показник становить 20 %. Черкаська влада сподівається, що якісне зерно аграрії зможуть вигідно продати. Утім, ця тема є предметом розмови вже на рівні держави.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net