Автозаправні станції відмовляються видавати бензин за талонами

Талони купив – бензин не отримав. У таку пастку потрапили шестеро черкаських водіїв. Принаймні, стільки автовласників подали заяви до Управління захисту прав споживачів. Водії скаржаться, що вже два місяці автозаправні станції відмовляються видавати бензин за талонами. Самі ж талони вони придбали у Дніпропетровському товаристві «Авіас». У ситуації розбиралася кореспондентка ВІККА-НОВИН Вікторія Курченко.

Віталій вже сім років купує бензин винятково за талонами. Говорить: це вигідно.
Віталій Шморгун, клієнт АЗС: «Если даже в Черкасской области где-то едем и на других заправках не отпускают, в нашей стране всякое бывает, то по талонам заправлялись без проблем».
Ще наприкінці 2008 він придбав тисячу літрів А-95 на цей рік. Зекономив неабияк. За кожен літр тоді заплатив чотири гривні сімдесят копійок. Та використати зміг лише вісімсот літрів.
Віталій Шморгун, клієнт АЗС: «18 октября я приехал, предъявил талон для заправки. Мне говорят, уже талоны недействительны».
Мовляв, їх треба було обміняти. Термін збіг два дні тому. Віталій говорить: про плановий обмін взагалі нічого не чув. Аби отримати решту бензину – двісті літрів – звернувся до регіонального представництва ТОВ«Авіас». Віталій Шморгун, клієнт АЗС: «Две недели просили подождать, будем продлевать, потом еще две недели. А дошло до того, что сказали: можете судиться с нами».

Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут