Автопарк обласного управління МВС днями поповнився на 17 машин

Автопарк обласного управління МВС днями поповнився на 17 машин. Більшість із них слугуватиме працівникам міськрайвідділів у районних центрах Черкащини. Ще частина перейшла у власність управління автоінспекції. Придбанів межах обласної програми «Будуємо нову Черкащину» нові автівки губернатор області Сергій Тулуб вручив правоохоронцям напередодні їхнього професійного свята. За тиждень українська міліція святкуватиме 19-ту річницю із дня утворення. На заході побувала знімальна група ВІККА-НОВИН.

Ізрук губернатора правоохоронці отримали ключі від 17 нових службових автівок.
Сергій Тулуб, голова Черкаської ОДА: «Оці нові автомобілі – це якраз отой крок, який ми робимо, виконуючи доручення Президента України. Ми зміцнюємо матеріальне забезпечення МВС, яке сьогодні на Черкащині робить дуже велику справу».
Нові автомобілі придбанів межах програми «Будуємо нову Черкащину». Більшість із них поповнить автопарк у міськрайвідділах. Решта перейде у власність управління Державтоінспекції. На переконання Сергія Тулуба, це дасть змогу посилити боротьбу зі злочинністю та зміцнити правопорядок на території області. Правоохоронці обіцяють покращувати результати своєї діяльності.

Валерій Дерновий, начальник УМВС в Черкаській області: «Я, як керівник черкаської міліції, зобов’язуюсь, що та позитивна тенденція, яка намітилася 9 місяців томуіз захисту конституційних прав і свобод громадян, будей надалі продовжуватись».

За словами шефа черкаських правоохоронців, значних результатіву роботі за 9 останніх місяців вдалося досягти саме завдяки тісній співпраці з органами влади. За це черкаські правоохоронці вирішили віддячити губернатору особисто.
Захід завершився покладанням квітів до монументу загиблим міліціонерам, що розташований на території обласного управління МВС.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net