Автомобільні перегони

У Черкасах відбувся відкритий Кубок з автомобільного слалому. Переможці та призери змагань визначалися в кількох номінаціях. Причому участь у Кубку взяли автомобілі як іноземного, так і вітчизняного виробництва.

Організатором змагань виступили торгівельна марка «Мажар» та громадська організація «Черкаський стрітрейсінг клуб». Цікаво, що в ході змагань від чоловіків не відставали і представниці слабкої статі. Серед жінок визначали також переможця та призерів змагань. Тож перше місце виборола Марина Часовенко на «Черрі Кімо». Другою фінішувала Маргарита Коганова на «Лансер Х». Вона, до речі, стала переможницею і на «Міцубіші”. Третє місцепосіла Марія Усік на «Хюндай Аксент».
У перегонах автомобілів з переднім приводом першість виборов Сергій Стойда на «Рено». Другим до фінішу прийшов Денис Пиріг на «Хонді Інтегра». А третім був Богдан Жохов на «Таврії».
Щодо автомобілів із заднім приводом, то тут переміг Василь Шитко на «ВАЗ-2106». Друге місце дісталосяМаксиму Синиченку на «БМВ 318». І третє призове місце виборов Андрій Гетьман на «Форді Гранада».

Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут