Авто від губернатора

Новеньке авто в подарунок від губернатора дісталося багатодітній родині Пономаренків із села Домантово. Новий автомобіль «Богдан 2310 «Пікап» презентували Сергію Тулубу в День його народження керівники Черкаського дочірнього підприємства «Автомобільна компанія «Богдан Моторс»». Відмовившись від подарунка, голова облдержадміністрації пообіцяв передати авто багатодітній родині, в якої справді є нагальна потреба у транспортному засобі. Тож сам особисто і вручив ключі від автівки. Як це відбувалося – бачили наші кореспонденти ВІККА-НОВИН.

На одну з вулиць села Домантово завітало свято. Біля будинку культури зібралося чи не все село. Багатодітна сім’я Пономаренків, яка виховує сімох дітей, головні герої дійства. Цього дня їм вручають ключі від новенького автомобіля. За словами Сергія Тулуба, саме ця родина найбільш заслуговувала на автомобіль.
Сергій Тулуб, голова Черкаської облдержадміністрації: «Вони визнані переможцями в минулому році в тих змаганнях, які влаштовувала районна адміністрація серед багатодітних сімей».
На новий автомобіль найбільше чекали діти. Утім, наймолодший син Сергій побоявся взяти на себе відповідальність отримати ключі з рук губернатора. Ініціативу довелося взяти старшому сину Олексію.
Яна Пономаренко, донька: «Подарунок дуже подобається. Ми дуже вдячні за такий подарунок, ми Господа давно вже просили автобус, і Бог благословив нас».

Валерія та Наталю Пономаренків знають як порядну та дружну родину. Вони відвідують об’єднану церкву християнської віри євангельської. В їхній сім’ї звикли все здобувати самостійно.
Наталія Пономаренко, багатодітна мати: «Були приємно здивовані, що звернули на нас увагу. Таке відчуття особливе».
По-особливому сім’я Пономаренко подякувала очільнику Черкащини за щедрий подарунок. Пісня «Молитва за Україну» надихнула всіх гостей на гарні вчинки.

Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут