Австралійська столиця цьогоріч відзначає 100-річчя із дня заснування

Австралійська столиця цьогоріч відзначає 100-річчя з дня заснування. До цієї дати міська влада вирішила зробити жителям подарунок – повітряну кулю. Однак творіння припало до душі не всім. Своє враження можете скласти після перегляду сюжету.

Це – перший політ гіганта. Однак вже задовго до цього в суспільстві почали лунати незадовільні відгуки. Подібний киту персонаж створений художницею Патріцією Піччініні до 100-річчя заснування австралійської столиці Канберри. Міська влада витратила на кулю, яка за розмірами вдвічі перевищує звичайну, більше 300 тисяч доларів.

Однак громадськість Австралії невдоволена. Вона називає кулю страхітливою та жахливою. Крім цього, критикують і термін служби гіганта. Він розрахований усього на 100 польотів, хоча на його будівництво пішло більш аніж півроку. Однак глядачі, які спостерігали за першим польотом, налаштовані не так критично.

Глядачка: «Спочатку вона видалася трохи страхітливою, але наживо сподобалася».

Глядач: «Я не думаю, що сюди прийшло б стільки людей, якщо б це був простий трикутник».

Патріція Піччіні працює у стилістиці гіперреалізму. Вона захоплюється різними видами мистецтва: скульптурою, інсталяціями, живописом, відео та звуком. Крім того, її роботи часто відтворюють її цікавість до біотехнологій і довкілля.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net