Аварія на колекторі

Негода ледь не лишила півміста без води. На головному колекторі трапилася аварія. Водоканалівці припускають, що виною всьому теплова камера. Вона розташована прямісінького над колектором і не витримала натиску ґрунтових вод. Нагадаю, всього за чотири доби в Черкасах випала двомісячна норма опадів. По натепер пошкодженому колектору відводять стічні води з Південно-Західного району, Хімселища, Залізничного вокзалу та мікрорайону «Д». Усе ж тамтешнім жителям, заспокоюють у міськводоканалі, хвилюватися не варто. З усіма подробицями Вікторія Курченко.

За лічені хвилини на розі Енгельса та проспекту Хіміків утворилося провалля. На дні хлюпоче. Це стічні води з головного колектора. На місці аварії цілодобово працюють водоканалівці. Вони припускають: виною всьому теплова камера. Ось вона прямісінько над колектором. Хоча, за нормами, і близько не повинна бути. Найімовірніше, ця камера і не витримала натиску ґрунтових вод.
Григорій Руденко, головний інженер КП «Черкасиводоканал»: «Від літака, від вул. Конєва ці всі води потрапляють до нас, каналізаційний колектор переповнений дощовою водою».
Та й колектору вже до сорока років. Він забирає стічні води з половини міста. Та перебоїв із водопостачанням і каналізацією, запевняють у «Черкасиводоканалі», не буде.
Григорій Руденко, головний інженер КП «Черкасиводоканал»: «Щоб дістатися до аварійної дільниці того колектора, ми прокладаємо обвідний колектор, довжиною 200 м. Демонтуємо також цю камеру».

Від графіка через негоду комунальники відстають уже на день. У мерії просять черкасців зменшити споживання води.
Олексій Леонов, заступник міського голови м. Черкаси: «Міськвиконком ухвалив рішення про перекриття вулиці Енгельса до 11 липня, аби прискорити ліквідацію аварії».
Від міста «Черкасиводоканал» отримав 300 тисяч гривень на боротьбу з надзвичайною ситуацією.
Сергій Овчаренко, директор КП «Черкасиводоканал»: «Про обсяги робіт ще рано говорить. Як ми кажемо, «вскрытие покажет». Треба дістатися до пошкодженої ділянки. Тоді при обстеженні технічного стану прилеглої частини колектора ми вже будемо визначати, скільки треба замінити колектора – 10, 20, 30 або 50 м».
Натепер у водоканалівців занепокоєння викликають ще кілька ділянок мережі. Яких саме – директор підприємства на уточнює. Мовляв, це тільки викличе зайвий ажіотаж у містян.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net