Ати-бати, йшли солдати…

Солдатська пора. Осінній призов у розпалі. На Черкащині ряди новобранців вже поповнили понад двісті сорок юнаків. До кінця листопада до Збройних сил та інших військовий формувань область має надати дев’ятсот п’ятдесят п’ять парубків. Чи знайдуться стільки бажаючих одягти солдатську форму – дізнавалася Ольга Скорик.

В обласному військкоматі знову аншлаг. Збирали-збирали та й назбирали. З початку жовтня на строкову службу до Збройних Сил України з Черкаської області вже відправили 245 новобранців. Сьогодні проводжають ще 89. І так чотири рази на тиждень аж до 17 листопада. За цей час повинні відрядити до армії 955 хлопців. Вибирати є з кого, запевняють у військкоматі, бажаючих побільшало.
Костянтин Таран, начальник відділу обліково-призивної роботи Черкаського обласного військового комісаріату: «Дехто вирішив, що у майбутньому їхньому житті потрібна служба в ЗСУ. У майбутньому він себе бачить у МВС, в податковій поліції в інших структурах, які вимагають проходження військової строкової служби».
Прагнення удосконалитись та працювати в міліції привело вісімнадцятирічного Сашка із Жашкова до лав новобранців.
Олександр Бевз, новобранець: «Я пішов для свого інтересу. Бо в мене така думка: хто не служив, той не чоловік. Я пішов, щоб підтягти себе і охороняти свою рідну матінку-Україну».
І таких як Сашко, призовників від 18 до 20, у військкоматі більшість. Проте частіше йдуть служити і старші хлопці. З вищою освітою. Для них

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net