«Астра» без керівника

«Астра» без головного лікаря. Ірина Волощенко зі сльозами прощалася з колективом. Каже: вирішила піти, бо втомилася від постійного пресингу з боку міської влади. До того ж 30 листопада закінчився контракт із нею. Тому офіційно вона не очолює «Астру» з минулої п’ятниці. Міський голова запропонував їй продовжити контракт і ще попрацювати… 29 днів. Але Ірина Волощенко відмовилася від такої «спокуси». Чому лікар, який більше 20 років очолював унікальний реабілітаційний заклад, покидає своє дітище, хто буде замість неї, дізнавалися наші кореспонденти.

Останнім часом на «Астру» посипалися перевірки. Особливо важко, говорить очільниця закладу, було останні 7 місяців. За цей час тут відбулося 6 перевірок у закладі. Претензії департаменту охорони здоров’я такі: мовляв, «Астра» халтурить, недопрацьовує, приймає недостатню кількість пацієнтів. Та й сам прийом лікарі нібито ведуть задовго. Останньою краплею для завідувачки лікувального центру стало звинувачення директора департаменту охорони здоров’я Олега Стадника.

Ірина Волощенко, директор КП РОП «Астра»: «Когда твое имя было всю жизнь чистое (я уже 42 года работаю врачом)… и чтобы в конце жизни тебя облили грязью, что я могу делать какие-то поджоги…».

30 листопада закінчився термін контракту Ірини Волощенко з містом. У цей день Сергій Одарич запропонував керівникові лікувального закладу попрацювати ще 29 днів. Але головний лікар «Астри» на пропозицію не пристала.

Ірина Волощенко, директор КП РОП «Астра»: «Была мысль о том (сотрудники высказали), чтобы всем уйти вместе, чтобы были проблемы у города. Но мы так решили с докторами: мы не имеем права бросать людей, которые верят в нас, которые сейчас здесь лечатся, поэтому коллектив работает».

Разом із директором заяви на звільнення написало близько півтора десятка працівників. Це здебільшого люди пенсійного віку. В цілому ж і колектив, і пацієнти «Астри» стоять горою за Ірину Волощенко.

Тетяна Корецька, завідувачка дитячого відділення: «Этот человек стоял у истоков. Еще когда первый съезд проходил в городе Донецк. Мы туда ехали уже с 2-летним опытом по реабилитации. Ирина Васильевна была в Москве, в клинике Семеновой проходила стажировку. Самое обидное то, что коллектив – без главного врача. И нам никто не дает никакой информации».

Хто ж очолить заклад, поки що невідомо. Одна з імовірних кандидатур – колишній директор «Черкаситеплокомуненерго» Павло Карась.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net