Армійські лави поповнилися 920 черкаськими призовниками

Цьогорічна призовна кампанія «Весна-2010» відправить до війська 920 черкаських юнаків. П’ятдесят перших призовників уже почали пізнавати радощі армійських буднів. Більшість юнаків відправили служити у Повітряні сили до міста Умань, інших – у внутрішні війська МВС України міста Золочів. Подробиці – у сюжеті кореспондентки ВІККА-НОВИН Наталі Кириленко.

Ще не солдати, але й вже не просто колишні школярі. Черкаські призовники за крок до військової служби. Серед тих, хто не ухилився від обов’язку перед Батьківщиною, – юний черкаський новобранець Богдан Горошко. До лав Збройних Сил України вирішив піти сам. Він впевнений, що такий досвід допоможе йому в житті.
Богдан Горошко, призовник: «Це додасть мені більше мужності».
Про кохання до дівчини на період служби вирішив забути взагалі.
Весняна кампанія прийому до армії розпочалася ще в квітні, і вона йде за планом, говорить начальник відділу обліково-призовної роботи Костянтин Таран.
Костянтин Таран, начальник відділу обліково-призовної роботи: «Військові комісаріати привозять тих юнаків, які вже реально пройшли медичну комісію, реально бажають проходити службу і реально вони потраплять до Збройних Сил України».

Якщо раніше від армії юнаки відхрещувалися, то тепер ставлення до військової повинності змінилося.

Костянтин Таран, начальник відділу обліково-призовної роботи: «Це і відголоски кризи, і те, що юнаки бажають службу проходити далі і у правоохоронних органах, і у силових структурах, а для цього потрібна служба в Збройних Силах України».
Відправлення черкаських призовників проходить щоденно. Дві наступні групи уже сьогодні готуються доїхати до місця майбутньої військової служби.

Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут