Армен Акопян: “Что мы сделали за 2 года в супермаркете – то же самое мы сделаем в нашем городе»

Сергій Одарич знайомить черкасців із командою однодумців, що попрямує разом із ним на вибори до місцевих рад. Кожен із членів його команди, каже мер, – це люди конкретних справ, перевірені часом. Серед кандидатів у міську раду від Сергія Одарича – двадцятидев’ятирічний Армен Акопян – директор будівельно-господарського гіпермаркету «Епіцентр». Далі – в сюжеті.

Армен Размікович Акопян – серед кандидатів у міську раду від Сергія Одарича. Мер переконаний: такі люди, як Акопян, мають обов’язково бути при владі.
Сергій Одарич, міський голова м. Черкаси: «Прошу вашої підтримки, вашого дозволу, запросити вашого колегу Армена до Черкаської міської ради. Мені б хотілось, щоб склад ради був із таких людей, як Армен. Тоді наше місто розвивалося б семимильними кроками вперед».
Як і більшість членів «команди мера», Армен Акопян – позапартійний. Сьогодні він успішний бізнесмен – директор будівельно-господарського гіпермаркету «Епіцентр». До своєї роботи Армен Акопян ставиться по-господарськи. У рекордні 4 місяці йому вдалося побудувати один із найбільших у місті торговельних об’єктів. Таким рішучим і наполегливим, говорять його колеги, Акопян був завжди.
Борис Артарі-Колумб, регіональний директор будівельно-господарського гіпермаркету «Епіцентр»: «Армен Размикович всегда приходил ко мне вечером и говорил: дайте нам задание, и мы его выполним до утра».

За цілеспрямованість і відповідальність його любить і поважає весь колектив.
Сергій Одарич, міський голова м. Черкаси: «З першого дня роботи ви показали всьому місту і навіть області яким чином треба ставитись до відвідувачів, до клієнтів. Показали, що є гарний, якісний сервіс, що є гарний, якісний товар».
Акопян запевняє: модель успішного розвитку «Епіцентра» здатен застосувати в масштабах міста.
Армен Акопян, директор будівельно-господарського гіпермаркету «Епіцентр»: «Я не буду ничего обещать: что мы сделаем дороги, все дворы и т.д., вы можете посмотреть и сами сделать выводы, что мы сделали за 2 года в супермаркете – то же самое мы сделаем в нашем городе».
Уже сьогодні, окрім успішного ведення бізнесу, Армен Акопян бере активну участь у розвитку міста. Так, «Епіцентр» постійний партнер різноманітних конкурсів і фестивалів. За його підтримки в місті успішно проводять конкурс «Оточи себе красою» й облаштовують дитячі майданчики. Акопяну лише 29, він молодий, рішучий та енергійний. Саме таких людей, каже Сергій Одарич, катастрофічно бракує в міських органах влади.
Сергій Одарич, міський голова м. Черкаси: «Я весь час шукав молодих, енергійних людей, «не засмоктаних» цим традиційним болотом. Армен – один із тих людей, за якими має бути майбутнє».

Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут