Аптечні надприбутки

Аптекарі вирішили підзаробити. Черкаські податкові міліціонери перевірили роздрібну аптечну мережу, а також суб’єктів господарювання, що здійснюють оптовий продаж лікарських засобів на предмет правильного ведення цінової політики. Як результат, двадцять аптечних установ необґрунтовано завищували ціни на лікарські засоби, які зараз, у зв’язку з епідемією грипу, користуються особливим попитом. Різниці в цінах були істотними, а аптечні надприбутки просто колосальними.

Нещодавно Уряд та Антимонопольний комітет постановили, що ціни на антигрипозні засоби не повинні перевищувати встановлених норм. Завдання перевірити виконання цієї постанови отримали податківці.
Олександр Лукашов, начальник ГУ податкової міліції ДПІ в м. Черкаси: «Податковою міліцією міста Черкаси, Головним відділенням Управління ДПІ в місті Черкаси, проводяться заходи щодо недопущення обігу і реалізації в аптечній мережі міста лікарських засобів, які зазначені в переліку антигрипозних, по завищених цінах».
Віталій Богдан, відділ контр. за розрах.операц ДПА в Черкаській області: «При перевірках встановлено 12 фактів завищення цін на лікарські засоби. Це на 21 препарат».
Завищені ціни були переважно на «Арбідол», «Амізон», «Аміксин», «Оксолінову мазь», марлеві маски та медичні рукавички. Так, при середній ціні, наприклад, на аміксин – 40 грн., найвища ціна в аптеках області на цей препарат становила близько 58 грн. Водночас, на

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net