Антикризовий відпочинок!

Дорого відпочивати на морі – відпочиньте на рідному Дніпрі. Такий, антикризовий, відпочинок набуває усе більшої популярності. Черкащанам, на відмінну від жителів інших областей, особливо поталанило: вони мають змогу відпочивати одразу на 5 обладнаних та десятці диких пляжів. Тут для послуг курортників річка, пісок, катамарани, бари, танцювальні та спортивні майданчики, гірки та гойдалки. Для екстремальних черкащан – уроки з дайвінгу, катання на водних лижах, яхті та відпочинок на островах. «Відпочинок без меж» по-черкаськи» – далі.

Літо – у розпалі. Вода та сонце притягують на пляжі чималу кількість відпочивальників. Хтось полюбляє швидкість, тому обирає водні лижі, хтось романтичний відпочинок на катері чи яхті. Інші – відпочивають на рідних Дніпрових островах. А ось ці хлопці – поціновувачі іншого виміру –підводного відпочинку. Вони збирають обладнання і розповідають смішні історії одну за одною. Хоча їхнє хобі – не з легких. Дайвінг вимагає знань та підготовки.
Володимир Циганков, тренер з дайвінгу: «Для того, щоб зайнятися дайвінгом, потрібні хоч і невеликі, але знання. Якщо раз зануритися – багато навиків не треба, а от для багаторазового захоплення – потрібно пройти курс та отримати інструктаж. Міжнародний сертифікат дозволяє занурюватися у будь-якій країні».
Катер вже на середині Дніпра. Тут сьогодні невеликі хвилі. Це дещо ускладнює занурення. Утім, професіонали не бояться. Тренер перевіряє обладнання – і вперед до країни Нептуна.

Головне у цій справі – підтримка товариша. Працювати у парі треба вчитися.
І ось дайвінгістів вже і слід пропав. Про них нагадують лише великі бульбашки на поверхні.
Через 25 хвилин хлопці повертаються. Емоцій – не злічити.
Максим, дайвінгіст: «Трубу бачили, рибки, ракушки».
Володимир, дайвінгіст: «Порівняти ні з чим, адреналін, задоволення».
Дайвінг на Дніпрі не гірший, ніж на морі, – зізнаються хлопці. А головне, що це заняття – для всіх. Навіть дітей та пенсіонерів.
Володимир Циганков, тренер з дайвінгу: «Дайвінг передбачає сертифікацію з 14 років і одиночні занурення діток з 8 років».
Черкаські дайвінгісти зробили вже чимало відкриттів. У Дніпрі, окрім ракушок та риб, хлопці знаходили навіть кістки справжнього мамонта.

Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут