Аншлаг на прем’єрі комічної опери Йоганна Штрауса «Циганський барон»

Прем’єрі комічної опери Йоганна Штрауса «Циганський барон» театральні критики пророкували аншлаг. Їхні прогнози у день прем’єри справдилися. Бажаючих поглянути на результати співпраці театралів з Австрії, Нідерландів, Німеччини та Черкас виявилося чимало. Інтернаціональна трупа під керівництвом режисера з Нідерландів Марка Крона працювала над постановкою близько місяця. Кастинг солістів відбувся в Амстердамі ще у березні цього року, кастинг українських театрів тривав до жовтня. У запеклій боротьбі право на реалізацію проекту «Циганський барон» виборов Черкаський драмтеатр. Репортаж з прем’єрного і єдиного показу оригінальної версії опери Штрауса у Черкасах – дивіться далі.

У коридорах Черкаського Драмтеатру – метушня. Актори одягаються у сценічні костюми, завершують гримуватися та робити зачіски. Знімальну групу ВІККА-НОВИН, яка впродовж місяця висвітлювала все, що відбувалося за кулісами, театрали зустрічають, як давніх друзів.
Прем’єрного мандражу у акторів майже немає. Мовляв, хвилюватися тоді, коли з тобою працювала така зіркова команда професіоналів, просто гріх.
Крістіна Хосрові, виконавиця ролі Саффі: «Так, хвилююся. Хоча ні, мені подобається працювати з цими людьми, бо вони найкращі. Я знаю багатьох людей, які б сказали: «Все, я більше не можу». А вони залишаються і працюють».

Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут