Анатолій Гриценко прокоментував призначення губернатора Черкащини

Застерігає та критикує. Обґрунтовано, чітко та конструктивно: створення так званої «коаліції тушок», газові угоди, корупційні схеми та перші кроки нового Президента. Сьогодні з робочим візитом у Черкасах перебував голова Комітету Верховної Ради з питань нацбезпеки і оборони, лідер «Громадянської позиції» Анатолій Гриценко. Політик зустрівся з працівниками ТОВ «Черкасиелеватормаш», жителями, активістами організації та журналістами.

Анатолій Гриценко програв президентські перегони, утім не став байдужим до проблем держави. У Черкасах політик повідомив про розбудову Всеукраїнської громадської організації «Громадянська позиція». У квітні зареєстрований її обласний осередок, який очолив Сергій Савісько. Оцінюючи політичну ситуацію в країні, Гриценко найперше взявся критикувати рішення Конституційного Суду щодо легітимності правлячої коаліції.
Анатолій Гриценко, голова Комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки і оборони: «Молитви Президента перемогли Конституцію. Виявилося, що в Конституційному Суді є 11 дуже набожних суддів, які визнали коаліцію легітимною».
Рішення партійно-політичної доцільності, на думку політика, автоматично узаконить мажоритарну систему виборів та дозволить політичним партіям обходитися без обіцянок. З приводу неконституційного рішення Гриценко зіронізував.

Анатолій Гриценко, голова Комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки і оборони: «Доручити Уряду, наприклад, Семиноженку, зібрати усі книжечки Конституції України і на час каденції Президента помістити в історичний архів».
Також Гриценко піддав критиці газові контракти України з Росією, укладені в січні минулого року. За ними Україна зобов’язана купувати газ у непотрібному обсязі, а за невиконання умов угод сплачувати пеню та великі штрафи. Натомість обов’язки Росії не прописані. Відтак Україна ризикує накопичити мільярдні борги.
Анатолій Гриценко, голова Комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки і оборони: «Є всі підстави стверджувати, що це головна загроза національній безпеці і суверенітету держави».
Аби газові контракти були максимально справедливими для української держави, Анатолій Гриценко пропонує заборонити змінювати форму власності підприємств газотранспортної системи, приєднуватися до митного союзу, розміщувати Чорноморський флот Росії у Севастополі та запроваджувати російську мову як другу державну. Крім того, політика непокоїть відсутність законопроектів від Президента. Якщо до цього часу не з’явилося жодного такого подання, то перші 100 днів роботи глави держави можна вважати згаяними. Відповідаючи на питання журналістів, пан Гриценко прокоментував призначення губернатора Черкащини.
Анатолій Гриценко, голова Комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки і оборони: «Я з ним працював у 2006-2007 роках. У нього є управлінський досвід. Я можу побажати йому тільки успіху».

Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут