Американські телевізійники та "ВІККівці" вклонилися Будді (ВІДЕО)

У пошуках гармонії та спокою. Американські телевізійники та "ВІККівці" вклонилися Будді. Заокеанські медійники разом із моїми колегами відвідали храм "Білий лотос". Там медитували, читали мантру та вчилися слухати своє серце. Враження колег збирала Ірина Малюкова.

"Білий лотос" – єдиний в Україні буддистський храм. Його звели кількадесят років тому. Відтоді щорічно сюди навідуються сотні людей – у пошуках гармонії. Із цим сюди завітали й американські медійники та "ВІККівці". До початку подорожі очищають думки і помисли. Усе – дотиком долонь до 300-літнього дуба. Потому рушають до Білої ступи. Вона, кажуть місцеві, виконує бажання і дарує щастя.

Оксана Пархоменко, наставниця школи кунг-фу "Ша Фут Фань": "Под ступой вырывается вал. Это для приема и накопления энергии космоса и земли. Внутри ступы Будды, которые смотрят на 4 стороны света. Каждая ступень – духовный рост человека. 13 колец – это связь с высшими мирами. Зонд Кармы – это символ удачи, символ защиты от всего негативного"

Заокеанські та черкаські медійники освоюють ази кунг-фу та слухають "музику вітру". Гармонію думок та емоцій шукають й у воді. Правильна процедура омивання, кажуть у храмі, очищає від негативу.

Єлєна Щепак, головний редактор сайту "vikka.ua": "Взагалі відчувається така, дуже позитивна енергетика. Відчувається якесь таке полегшення. Здається, що ти заряджаєшся певною духовністю, відчуваєш щось позитивне. Сподіваюся, що сьогодні всі для себе винесуть щось добре, хороше і наповняться світлою енергетикою"

Дорогою до наступної станції загадуємо по бажанню. У щасливця, котрий влучить монеткою у панцир черепахи, воно неодмінно збудеться. Таким стає Девід. Його дріб’язок влучив у центр черепахової броні.

Девід Джуел, креативний директор телекомпанії "WDRB" (Луівілль, штат Кентаккі): "Це справді унікальне місце. Дуже все тут красиво збудовано. Використана і вода, і гори. Чудове місце. Я, напевно, не все розумію, тому що важко все зрозуміти через переклад, але тим не менше я відчуваю цю енергетику. Мені здається, що в мене вже життя повернеться на краще, тому що я щойно кинув монетку і вона потрапила на панцир черепахи. І я відчуваю, що в мене вже починаються позитивні зміни в житті"

Екскурсанти б’ють в барабани та розгадують себе. Покидають святиню під мелодію старовинного дзвону. Тут кажуть: його звуки зцілюють душі.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net