Новини на ВІККАВіККА-новиниАмериканські новинарі провели лекцію для студентів-журналістів

Американські новинарі провели лекцію для студентів-журналістів

-

- Advertisment -

Заокеанські медійники розкривали професійні секрети майбутнім журналістам. Американські новинарі провели лекцію для студентів Черкаського національного університету. Усе у межах навчального гранту міжнародного проекту "Айрекс". Його з-поміж шести учасників виграв наш телеканал. Здобутим досвідом готова поділися Ірина Головка.

У такій телестудії шліфують свої вміння студенти-журналісти Черкаського національного університету. Тепер її показують американським колегам – маститим медійникам. Після оглядини – лекція по-американськи. Для початку знайомство:

Біл Лем, директор телекомпанії: "Найбільшою станцією, яка виробляє новини це є наша телестанція WDRB у місті Луївіль, штат Кентакі, у нас у ньюзрумі працює 80 журналістів".

Американські колеги студентів попереджають: журналістика перейшла на новий етап розвитку, більш складний.

Бері Фулмер, директор з новин: "Час, коли хтось каже, що він лише журналіст, чи лише оператор, чи монтажер, закінчується. Сьогоднішні журналісти можуть робити усе, увесь цикл робіт. Тобто, щоб бути успішним журналістом треба вивчити усього потрохи і вміти робити усе".

Послухати про американські медіа прийшла і студентка 5 курсу Леся Матвєєва. Каже: західна журналістика є віддавна еталоном, хоч і не основною мрією.

Леся Матвєєва, студентка: "Наша мрія про те, що закордоном журналісти – високооплачувана робота, це теж неправда, що це складна праця як у нас, так і у них".

Світлана Жолобайло керівник меді-відділу організації "ІREX": "Звичайно, що не усі стандарти можна використовувати в українських реаліях тому, що є певні умови, різні умови, але є певні моменти, які мають знати майбутній журналіст чи то Америка, чи то Україна".

Кафедра журналістики Черкаського національного співпрацює з телеканалом "ВІККА" давно. Викладачі, кажуть, це є корисним насамперед для студентів.

Світлана Коваль, викладач: "Студентам завжди цікаво дізнаватися щось нове, особливо, коли цей досвід, якого немає в Україні. І я думаю це їм дуже корисно. Я думаю, вони для себе дізнаються багато нової інформації".

Насамкінець американські колеги студентів попереджають:

Бері Фулмер, директор з новин: "Як тільки хвороба з назвою журналістика поселиться у вас в організмі, ви уже не зможете від неї позбутися".

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Вікка
Віккаhttp://www.vikka.ua
Ми інформуємо населення про події в місті, області, країні, світі.
- Advertisement -

Право на тишу проти права на творчість: у Черкасах влада пропонує врегулювати діяльність вуличних музикантів (ВІДЕО)

Право на тишу проти права на творчість. Черкаський виконком пропонує врегулювати діяльність вуличних музикантів. Для цього підготували відповідне рішення,...

Ігор Табурець розповів, як Черкащина готується до можливих викликів нового опалювального сезону (ВІДЕО)

Черкащина готується до нового опалювального сезону. Про це на брифінгу розповів голова Черкаської ОВА Ігор Табурець. За його словами,...

Цікаве:

Як знайти роботу в Черкасах без досвіду: покроковий гайд

Пошук першої роботи може бути викликом, особливо якщо ви...

Черкаські мистецькі школи оголошують набір учнів: як туди потрапити?

Мистецькі школи Черкас запрошують на навчання дітей віком від...
- Advertisement -

ЧитайтеТАКОЖ
Рекомендовано для Вас

0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x