Акваріум для сиріт

Вони пов’язані любов’ю до підводних мешканців та бажанням створювати якомога більше позитиву довкола. Акваріумісти Черкас об’єдналися лише місяць тому, проте вже відкривають красу водного світу іншим. Свій скляний будиночок із рибками акваріумісти подарували вихованцям Черкаського дитячого будинку. Як зустрів притулок нових мешканців – бачила Ольга Скорик.

У Черкаському дитячому будинку компенсуючого типу побільшало радості. Тут у другій групі початкової школи з’явився невеличкий акваріум.
Андрій Бондаренко, вихованець дитячого будинку: «У ньому дев’ять рибок і два сомчики».
Появою нових друзів місцева малеча завдячує нещодавно створеному клубу черкаських акваріумістів. Вони вирішили додати барв у дитяче життя та навчити їх радості спілкування з живою природою.
Наталія Гера, засновник Черкаської організації акваріумістів: «Перша наша місія, перший крок – це встановлення акваріумів у дитячому будинку. Ми вирішили не просто збиратися, підвищувати рівень наших знань, кучкуватися, а й якусь соціальну місію нести. Ми будемо приходити доглядати за акваріумом, спілкуватися. Я думаю, це і нам, і їм буде приємно».
Дівчина акваріумним світом захопилася торік. Коли, перебуваючи в лікарні, отримала у подарунок від близьких рибок. Каже, вони позитивно впливають на настрій і вчать піклуватися про ближніх.

Наталія Гера, засновник Черкаської організації акваріумістів: «Акваріум самодостатній, ми хотіли так, щоб діткам було не важко за ними доглядати, бо не в усіх достатньо знань. Це для них буде перший досвід спілкування з природою в будинку».
Поки що за акваріумом доглядають вихователі. А діти присвячують рибкам свої живописні шедеври та обіцяють піклуватися.
Андрій Бондаренко, вихованець дитячого будинку: «Ну, звичайно, ми за ними будемо доглядати. Він нам дуже подобається. Ми вам дякуємо за корми з акваріумом. Акваріум дуже гарний».
Ази прибирання в акваріумі вихованці дитячого будинку вже засвоїли.
Альона Соловей, вихованка дитячого будинку: «Якщо грязненька водичка, то треба її вибрать, а чистеньку налить. Спочатку треба відстоювать. А потім аж наливать».
Представники Черкаського клубу акваріумістів на цьому зупинятися не збираються. І обіцяють познайомити з акваріумним світом та його мешканцями вихованців усіх дитячих будинків Черкащини.

Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут